Oferta

Dla rodzin... | Dla rodzin

Cena od 50 PLN

Preferujemy wypoczynek rodzinny. Posiadamy dwa apartamenty - cztero i sześcioosobowy wyposażone w aneksy kuchenne które ułatwiają wypoczynek rodzicom z małymi dziećmi, pokój zabaw dla dzieci , bilard , piłkarzyki, duży teren zielony z piaskownicą, i huśtawką.  Możemy dostawić  łóżeczko dla niemowląt. We wszystkich pokojach znajdują się lodówki , czajniki elektryczne, TV oraz co bardzo ważne, łazienki z prysznicem. W odległości około 500m znajduje się nowy zespół basenów AQUA PARK a w bardzo bliskim sąsiedztwie 70m stok z wyciągiem narciarskim. Obok naszego domu powstał przepiękny "Park Bajek".

Czytaj więcej


Wczasy rekreacyjne | Wczasy rekreacyjne

Cena od 50 PLN

Czytaj więcej


Willa Małgosia zaprasza na ferie... | Ferie

Cena od 50 PLN

Zapraszamy, dorosłych i dzieci, wszystkich którzy lubią spędzać czas na nartach i cenią aktywny, zimowy wypoczynek. Nasz dom mieści się przy górnej stacji wyciągu Relax. Stok ma ok. 300 m długości, 40 stopni nachylenia, przyjazny jest dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki na nartach. W sąsiedztwie naszym mieści się zespół basenów kąpielowych, atrakcyjny teren do pieszych spacerów. Posiadamy kominek zewnętrzny z możliwością biesiadowania przy grillu, pomieszczenie z bilardem,  pokój zabaw dla małych dzieci. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Czytaj więcej


WIELKANOC | Wielkanoc

Wielkanoc  najważniejsze święto Kościoła chrześcijańskiego. Polska wielkanoc zawsze była okazała i obfita w mięsa, pasztety, jajka, ciasta. Stoły były ozdobione pisankami, bukszpanem, wiosennymi bukietami.      

Czytaj więcej


Rodziny zastępcze i adopcyjne | Dla rodzin

Cena od 20 PLN

Przygotowaliśmy dla Rodzin zastępczych i adopcyjnych ceny promocyjne, aby każdy z Was mógł przyjechać do "Małgosi" na wypoczynek, dłuższy, krótszy,weekendowy. Ceny noclegów: Dzieci   - 20,00 za dobę Dorośli - 30,00 za dobę    

Czytaj więcej